سبد خرید

قیمت نهایی: 0 تومان

جستجوی محصولات

شرایط و قوانین

روند استرداد وجه:درصورت پذیرش لغو سفارش، مبلغ بدون هیچ گونه کسری عینا به حساب مشتری واریز میگردد و درصورت تقاضای ایشان، رسیدانتقال وجه ازطریق پیام رسان های مجازی برای طرف حساب ارسال میگردد.

مدت زمان تحویل: مدت زمان تحویل بستگی به حجم سفارش دارد بدین صورت که برای سفارش های کمتر از ۵ عدد حداقل ۵ روزکاری زمان نیاز دارد. اما برای سفارش های عمده وبیشتر از ۵ عدد، زمان تحویل کالا پس از ثبت سفارش با توافق و هماهنگی طرفین تعیین میگردد.

روندمرجوعی کالا و نحوه فسخ خدمات: ارائه کالا و خدمات در فروشگاه یو اس تی، دارای الزامات و محدودیت هایی مانند سایز لباس و رنگ می باشد.

به این صورت که مشتری می بایست با توجه به رنگ و سایز موجود، انتخاب نماید. با توجه به شرایط چنانچه کالا و خدمات منطبق بر اطلاعات ارائه شده از طرف مشتری نباشد و یا لباس فروخته شده دارای زدگی و یا پارگی باشد، ضمن عذرخواهی ایرادات مرتفع می گردد و یا با لباس دیگر جایگزین می شود و در صورت درخواست مشتری، کالا مرجوع شده ومبلغ مربوطه مسترد می گردد.

نحوه پرداخت وجه : در وب سایت از طریق درگاه اینترنت بانک و در صورت خرید حضوری داخل دفتر، از طریق دستگاه پوز و یا وجه نقد امکان پذیر می باشد.

شیوه حمل : ازطریق پست، پیک و تحویل حضوری دردفتر.

شایان ذکر می باشد برای حمل پستی و پیک، هزینه ارسال بعهده مشتری میباشد.

پشتیبانی وخدمات پس ازفروش: باتوجه به نوع فعالیت خدمات پس از فروش موضوعیت ندارد.اما پشتیبانی از تولید به گونه ای است که بنا به تقاضای مشتری وظرفیت تولید، کالای انتخاب شده قابل تولید مجدد را دارد، زیرا فروشگاه ust دارای کارگاه تولیدی اختصاصی است.

قوانین و مقررات مربوط به رعایت حریم شخصی : با رویکرد قانونی و اخلاقی کلیه اطلاعات مشتری محرمانه تلقی شده و بدون کسب اجازه از ایشان، نشر پیدا نمی کند. درمواردی که طرح و یا مدل انتخابی مشتری پتانسیل تبلیغاتی داشته باشد پس اخذ رضایت ایشان با ارسال تصاویر بازنشر می گردد.

نحوه ثبت شکایت مصرف کنندگان : انتقاد مشتری مایه تعالی ما خواهد بود و به همین منظور از طریق سامانه enamad.ir میتوانید شکایت خود را وارد کنید. UST مرکز enamad.ir را به عنوان میانجیگر در جهت حل اختلافات مسالمت آمیز بین کسب وکار الکترونیکی و مصرف کننده آن می‌پذیرد. و یا بصورت تلفنی با شماره های بخش تماس با ما در ساعات ذکر شده تماس بگیرید. شکایات و انتقادات شما ثبت و مورد بررسی قرار می گیرد.

ساعت پاسخ گویی : تلفن دفتر ساعت ١٠ صبح الی ١٩ و همراه ١٢ الی ٢٢، بجز ایام تعطیل وحضوری نیز ١٠ صبح الی ١٩ باهماهنگی قبلی

تماس با ما